Alege limba:

Contact

Trimiteti un mesaj

Amtest-TM ELTH srl
Str. Cara Anghel, nr. 9, bl. C56, ap. 8, sector 6,
Bucuresti,
Romania
Telefon: +4021 _414 0401
Fax: +4021 _414 0401
E-mail: office@amtest-tm.ro
Departament vanzari:
Ludmila Valcea
Mobil: +40 _730 714 926
E-mail: ludmila.valcea@amtest-tm.ro

Departament tehnic:
Bogdan-Mihai Valcea
Mobil: +40 _730 714 923
E-mail: bogdan.valcea@amtest-tm.ro
Nume (obligatoriu)
Adresa de e-mail (obligatorie - nu va fi publicata pe site)
Mesaj (obligatoriu)
Rezultatul este: (obligatoriu)

Alte locatii

Amtest-TM s.r.o. (Toate zonele)
Roman Honig
Kosiky 40, 687 04 Traplice, Republica Ceha
Roman.Honig@amtest-tm.com
Amtest-TM s.r.o. (CZ/SK)
Jiri Kroca
Jankovice 4, 687 04 Traplice, Republica Ceha
Jiri.Kroca@amtest-tm.com
Amtest PL (PL)
Dariusz Koziello
ul. Chojnicka 57 - 1, 60-480 Poznan, Polonia
amtestpl@amtestpl.com
Amtest-TM Kft. (HU)
Tibor Csombordi
Jozsef ut. 29, H-1184 Budapesta, Ungaria
Tibor.Csombordi@amtest-tm.com
ElecTrade, Ltd. (RUS)
Igor Kozlov
Office 50, bldg 6, 7/4 Kutuzovsky ave., Moscova, 121248, Rusia
kia@eltm.ru
Vildoma, UAB (LT, LV, EST)
Virginijus Kregzde
LT-2012 Vilnius, Lituania
vk@vildoma.lt
Promix Ltd. (UA)
Oleksandr Labuzov
Shovkovichnaja Str., 18-B, p/b 76 01024 Kiev, Ucraina
labuzov@promix.com.ua
Giga Electronics Eood (BG)
Danail Georgiev
21A, Manastirska Street, 1111 Sofia, Bulgaria
sales@gigatest.net

Contact

Deveniti partenerul nostru

Newsletter

Abonare la newsletter

Cerere de oferta

© 2012 - 2019 AMTEST-TM ELTH srl - Toate drepturile rezervate